Formy płatności:

Przelew bankowy

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Klient wysyła przelew na konto bankowe sklepu internetowego https://echolasu.pl

Sklep internetowy echolasu.pl
ul. Licznikowa 5/4
58-100Świdnica

Nazwa banku: Santander Bank S.A
Nr konta:81 1090 2369 0000 0001 3065 4363

W treści przelewu należy podać numer zamówienia.

Towar wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy po zaksięgowaniu przelewu na koncie bankowym sklepu internetowego https://echolasu.pl, o ile dostępny jest zamówiony towar.

Płatność gotówką/kartą przy odbiorze

Kupujący płaci gotówką/kartą przy odbiorze towaru w siedzibie firmy.Towar dostępny w magazynie wydawany jest po złożeniu zamówienia lub w dniu złożenia zamówienia, jeżeli jest to dzień roboczy.

Za pośrednictwem systemu Tpay

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.

 System płatności internetowych

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność w formie szybkiego przelewu, kartą lub sms-em. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.